„Želja“ ubedljivo savladao Partizan

Rukometaši Železničara zabeležili su drugu pobedu u plej-ofu. Oni su u 4. kolu u hali Čair pred 1.500 gledalaca savladali Partizan rezultatom 36 : 25.

Lakše nego što se očekivalo Želja je nadigrao učesnika SEHA lige. Niški tim se već na početku utakmice odvojio zahvaljujući sjajnom Zlatanoviću na golu, te u napadu nadahnutim Đukićem i Živkovićem. Prednost je rasla iz minuta u minut, najveća u prvom delu bila je u 24. minutu 17 : 7, na odmoru +8, 21 : 13. U nastavku se igralo gol za gol i pobeda domaćeg tima nijednog trenutka nije došla u pitanje. Uz Zlatanovića koji je zabeležio 18 uspešnih intervencija u napadu su se istakla krila – Darko Đukić je postigao 11, a Boban Živković 9 golova. U redovima crno-belih najefikasniji je bio Jovanović – strelac 4 gola.

Želja trenutno ima skor od po dve pobede i isto toliko poraza, a u petom kolu, koje je zakazano za nedelju 27. april, niški tim je gost Radničkog u Kragujevcu.