Uspela i glavna provera forme

Od:

U samo dva dana fudbaleri Radničkog imali su dve uspešne kontrole forme pred početak prolečnog dela prvenstva Super lige. U subotu je kombinovani tim u Mezgraji sa 2:0 savladao Proleter iz Vranova, a dan kasnije na igralištu u Donjoj Vrežini najbolji sastav je pobedio Napredak iz Kruševca takođe sa 2:0. Oba pogotka postigao je povratnik Radoš Bulatović. Prvi u 42. a drugi u 54. minutu. Mrežu Nišlija veoma dobro je čuvao Milan Borjan, koji je potpisao ugovor na godinu dana. Reč je o golmanu reprezentacije Kanade, koji na Čair dolazi iz redova bugarskog šampiona Ludogoreca. U prvom poluvremenu posle grubog starta isključen je gostujući fudbaler Fripong, ali su Kruševljani ipak, u dogovoru sa domaćinima u drugom delu igrali u kompletnom sastavu. Radnički je delovao bolje, uostalom postigao je i dva pogotka, pa se susret sa Crvenom zvezdom očekuje sa dosta optimizma. Zbog sigurnosnih razloga utakmica sa „crveno-belima“ na startu superligaškog proleća biće odigrana u ponedeljak. Susret na Gradskom stadionu u Čairu počeće u 16 časova.