Trijumf Naise u Aranđelovcu

Tagovi:

Rukometašice Naise savladale su u Aranđelovcu ekipu Knjaza Miloša rezultatom 31 : 29, u 6. kolu Super lige. U prvom poluvremenu timovi su se smenjivali u vođstvu, a serijom 10 : 3 Naisa je na odmoru imala četiri gola viška – 17 : 13. U nastavku domaće su polako topile prednost, 10 minuta pre kraja uspele su i da izjednače, ali je onda usledio odgovor gošći. Nišlijke su u finišu bile skoncentrisanije i sigurnije, pa su na kraju zasluženo slavile. Najefikasnije u pobedničkom timu bile su Nedeljković i Petrović sa po 8 golova, 6 je postigla Zdravković, dok ni 13 golova raspoložene Tomićeve nisu pomogle Aranđelovčankama da izbegnu poraz. Naisa je ovom pobedom preskočila Knjaz Miloš na tabeli i sada je peta, a u narednom kolu u hali Čair ugostiće Medicinar iz Šapca.