Superliga: Prva pobeda Naise

Rukometašice „Naise“ ostvarile su prvu pobedu u Superligi Srbije. One su u 4. kolu, u dvorani OŠ „Miroslav Antić“ savladale ekipu beogradskog „Juniora“ rezultatom 29:21.

Mladi gostujući tim bolje je započeo meč i većim delom prvog poluvremena imao prednost, koju su domaće u finišu stigle i prestigle. Na odmoru 13:12 za „Naisu“. U nastavku niški tim je zaigrao znatno angažovanije i sigurnije, što se odrazilo i na prednost koja je iz minuta u minut rasla, tako da je u trener Svetislav Jovanović šansu mogao da ukaže i mlađim igračicama. Nišlijke su do pobede predvodile Đoković sa 7 i Čubela sa 5 golova, dok je u gostujućem najefikasnija bila Garović – strelac 6 golova.

U narednom kolu „Naisu“ ocekuje duel sa jos jednim beogradskim klubom „Milenijum“, ovog puta u gostima.