Srbija bolja od Jamajke

Tagovi:

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Jamajku sa 2:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Nju Džersiju. Naš tim odlično je započeo meč. Već u trećem minutu Marković je pogodio prečku, a Srbija je posle lepe akcije povela u 13. minutu, strelac Tadić.

„Orlovi“ su nastavili da kontrolišu igru i kao rezultat toga stigao je i drugi pogodak koji je postigao Kolarov u 22. minutu, uz ne baš najbolju reakciju golmana Jamajke. Do kraja prvog dela izglednu priliku za gol propustio je Mitrović.

Tek što je počeo drugi deo Jamajka je postigla gol preko Sitona. U nastavku tempo igre je opao, a Srbija je u samom finišu propustila priliku da stigne do ubedljivije pobede. Nakon što je nad njim i naćinjen 11-erac Kolarov je preuzeo odgovornost, ali je njegov šut zaustavio golman Blejk.

Narednu utakmicu naši fudbaleri igraju protiv Paname, u nedelju 1. juna u Čikagu.