Skopljanci uveličali jubilej Nišlija: Radnički – Vardar 1:1

Proslavu 90 godina postojanja FK Radnički obeležio je prijateljskom utakmicom sa starim rivalom, ali i sportskim prijateljem, FK Vardar iz Skoplja.

Posle dva poluvremena od po 35 minuta na gradskom stadionu u Čairu rezultat je bio 1 : 1. Radnički je poveo u 30. minutu golom Uroša Đerića, a izjedančio je Stojan Stojčevski u 63. minutu. Treneri su na ovom meču šansu dali svim igračima, pa su tako za domaći tim nastupile dve potpuno različite postave u oba perioda susreta.

U prvom poluvremenu za Radnički je debitovao 16.-o godisnji Nikola Mitrović, a u nastavku su šansu dobila tri tamnoputa fudbalera koja se nalaze na probi – Belgijanci, stoper Mpela i napadac Bosmans, te Francuz Ture, koji igra na poziciji zadnjeg veznog.