Peti vezani trijumf Konstantina

Od:

Košarkaši   Konstantina zabeležili su i petu uzastopnu pobedu  u prvenstvu Prve lige. Oni su u Hali „Čair“ savladali  Tamiš iz Pančeva sa 89 :79. Gosti su ozbiljno pripretili u prvom  periodu, koji su rešili u svoju korist sa 27:17. Domaći su uzvratili  žestoko u drugih 10 minuta, pa su do odmora čak poveli sa 43:41. Još ubedljiviji su bili košarkaši Konstantina u trećoj „četvrtini“, koju su dobili sa 29:14, čime su stekli 17 nedostižnih poena prednosti. Poslednja deonica poslužila je samo da  Pančevci malo ublaže zaslužen poraz. U timu Konstantina Tasić je postigao 20, Đorđević i Obrenović po 14, Barać 12, a Vitković 10 poena. Kod gostiju najefikasniji je bio Milošević sa 18 poena. Konstantin sa Vojvodinom i FMP-om vodi na tabeli sa svih pet pobeda, a u narednom kolu gostovaće u Vršcu.