Rukometaši Srbije poklekli protiv Rusa

Rukometaši Srbije doživeli su neočekivan poraz od Rusije 27:25, u drugom kolu Evropskog prvenstva u Danskoj.

Tako nešto nije nagoveštavao početak utakmice, kada je naš tim stekao prednost od 7 : 4. Rusi su u finišu prvog dela podigli nivo igre, pa se na odmor otišlo u egalu 14 : 14. Srbja u prvih 9 minuta drugog poluvremena nije uspela da postigne gol, što rival koristi da se odvoji na +4, 18 : 14. Do kraja utakmice naša selekcija je pokušavala da susutigne prednost protivnika, ali bezuspešno. Uz najefikasnijeg Evdokimova, koji je postigao 5 golova, Rusija je imala još petoricu igrača koji su postigli po 4 gola. U našem timu izdvojili su se Vujin sa 6 i Nenadić sa 5 golova. Poslednji meč u grupi rukometaši Srbije igraju sa Francuskom u petak od 20 časova i 15 minuta.