Rukomet: „Železničar“ savladao „Vrbas“

Rukometaši „Železničara“ ostvarili su i drugu pobedu u Superligi. Posle „Jugovića“ u dvorani OŠ „Miroslav Antić“, pobeđena je i ekipa „Vrbasa“ rezultatom 28:27.

Gosti su bolje otvorili utakmicu i u devetom minutu imali četiri gola prednosti – 6:2. Ipak, kako je vreme odmicalo tako je niški tim igrao sve bolje. U 16. minutu sustigao je rivala, a do odmora i stvorio tri gola viška 17:14. U nastavku je „Želja“ čuvao stečenu prednost, koju su gosti u tek u poslednjim trenucima spustili do minimalnog poraza. Kod domaćih najefikasniji su bili Boban Živković sa 7, Bojan Stefanović sa 6 i Stefan Radoničić sa 4 postignuta gola. Kod gostiju istakli su se Perović sa 8 i Vojvodić sa 6 postignutih golova. U sledecem kolu „Železničar“ je gost PKB-a u Beogradu.