Rukomet: Poraz „Naise“ u Aranđelovcu

Rukometašice „Naise“ doživele su i treći poraz u Superligi Srbije. One su u Aranđelovcu poražene od „Knjaz Miloša“ rezultatom 25 : 22.

Ovakav epilog nije se mogao naslutiti posle prvog poluvremena, u kome je niški tim imao konstantnu prednost, ali se na odmor, ipak, otišlo u egalu – 12 : 12. U nastavku se igralo gol za gol do 40. minuta, kada su domaće prvi put povele i tu prednost nisu ispuštale do kraja. Prilazile su gošće u nekoliko navrata na gol zaostatka, ali više od toga nisu uspele. „Knjaz Miloš“ su do pobede pogurale Ranković sa 7 i Pavlović sa 5 golova, dok su u niškom timu, sa po 8 golova, najistaknutije bile Čubela i Gorilska.

Priliku da osvoji prve bodove „Naisa“ će imati u sledećm kolu kada u Nišu dočekuje ekipu beogradskog Juniora.