Rukomet: Pirova pobeda Kragujevčana u Čairu

Rukometaši Železničara poraženi su u hali Čair od Radničkog iz Kragujevca rezultatom 31 : 23, u poslednjem kolu plej-ofa.

U utakmici koja je imala znatno veći značaj za Kragujevčane, jer su uz povoljan rezultat iz Novog Sada mogli i do titule prvaka, prvo poluvreme proteklo je u egalu i sa minimalnom prednošću gostiju otišlo se na odmor, 15 : 16. U nastavku trener Siniša Prokić šansu je ukazao igračima sa manjom minutažom, što je iskusniji tim iz Kragujevca znao da iskoristi, stekne osetniju prednost i na kraju pobedi.

Ona je ipak bila pirova za Radnički, pošto je Vojvodina u Novom Sadu savladala Crvenu zvezdu 33 : 30 i osvojila titulu. Želja je takmičenje u plej-ofu završio na petom mestu, što uz osvajanje trofeja u Kupu Srbije zaokuružuje uspešnu sezonu.