Radnički poveo pa izgubio u Jagodini

Fudbaleri Radničkog doživeli su i treći poraz u isto toliko odigranih kola u JSL. Ovog puta niški superligaš je izgubio u Jagodini od istoimenog tima rezultatom 3 : 1.

Tako nešto nije nagoveštavalo prvo poluvreme, u kome je Radnički bio bolji tim. Posle pogođene stative od strane Milenkovića i propuštene šanse Batiohe, Ekvadorac se iskupio u 41. minutu, kada je iskoristio odličnu asistenciju Đuričkovića.

Tek što je počelo drugo poluvreme domaći su izjednačili preko Savkovića. Taj gol kao da je presekao goste, a dao krila domaćem timu, koji golovima Lepovića u 66. i Đurića u 79. minutu stiže do preokreta i pobede. Radnički je u drugom delu odigrao daleko slabije, a izgledne prilike da meč učine neizvesnijim propustili su Petar Petrović i Đorđević.

Novu priliku za prve bodove i prvu pobedu Radnički će imati narednog vikenda kada će na Čairu ugostiti ekipu Donjeg Srema.