Radnički poražen i od Donjeg Srema

Fudbaleri Radničkog i nakon četvrtog prvenstvenog kola nemaju nijedan bod na svom kontu. Oni su na Čairu izgubili i od Donjeg Srema rezultatom 1 : 0.

U meču koji je odigran pred 1.500 gledalaca gosti iz Pećinaca su bili bolji tim u prvom delu. Nakon dve propuštene prilike Spalevića i Prljevića, Beljić je doveo Donji Srem u vođstvo u 41. minutu. Posle solo akcije Stanisavljevića, on je preciznim udarcem matirao Filipovića. Nišlije su nešto agilnije počele drugi deo i stvorili su dve izgledne šanse. Nakon solo prodora Batioha je šutirao pored gola, a nakon Pavlovićevog udarca glavom lopta je pogodila stativu. Najbliži izjednačenju Radnički je bio u 63. minutu. Nakon prekršaja nad Đorđevićem dosuđen je penal za domaće, ali je Batioha traljavo šutirao sa bele tačke. Nakon toga dve sporne situacije pred oba gola. Na jednoj strani oboren je Milenković, na drugoj Spalević. Posle ove druge, zbog prekršaja, kao poslednji igrač odbrane isključen je Petrović, pa je Radnički meč završio sa igračem manje. To je gostima omogućilo da rutinski sačuvaju stečenu prednost. Nakon poslednjeg sudijskog zvižduka igrači i stručni štab ispraćeni su zvižducima sa terena, a sa tribina se čulo i “uprava napolje”. U prvenstvu sledi kraća pauza zbog obaveza reprezentacije, a u petom kolu Radnički je gost Vojvodine u Novom Sadu.