Radnički nemoćan pod Bagdalom

Fudbaleri Radničkog doživeli su još jedan poraz na gostovanju. U 9.kolu Super lige Napredak je u Kruševcu savladao Nišlije sa 3:1 (0:0). Posle obostrano jalovog prvog poluvremena, domaćini su poveli već na startu drugog dela iz jedanaesterca, koji je po mišljenju neubedljivog sudije Maja Vujovića skrivio golman Radničkog Kesić. Egzekutor je bio Janičić.

Već u 55.minutu bilo je 2:0, kada je Božović iskoristio jednu od brojnih slabih intervencija poslednjeg reda odbrane gostiju. Na 3:0 povisio je Trujić u 73.minutu, kada je bio brzi i spretniji od kapitena Petrovića,da bi u 82.minutu Pavlović postigao počasni, ali nikako utešni gol za ekipu sa Čaira. Radnički je tako u derbiju začelja doživeo fijasko, sa šest bodova sada je pretposlednji na tabeli, a u narednom kolu biće domaćin imenjaku iz Kragujevca, koji je poslednji .