Radnički izgubio u Novom Pazaru

Tagovi:

Fudbaleri Radničkog poraženi su u Novom Pazaru od istoimenog tima sa 3 : 1, u 11. kolu JSL. Niški tim je bolje otvorio utakmicu i poveo golom Bratislava Punoševca u 18. minutu. Stečenu prednost gosti su čuvali do finiša prvog poluvremena, kada je usledio potpuni preokret. U 42. minutu Brazilac Bruno Oliveira je nakon solo prodora izjednačio, a u poslednjim trenucima prvog dela nakon pada Dejana Rusmira u kaznenom prostoru dosuđen je 11-erac za domaće. Isti igrač bio je siguran realizator najstrože kazne. U nastavku Radnički je imao terensku incijativu, a višak prostora u napadu Pazarci koriste u 67. minutu. Mijić je snažno šutirao, Kesić odbio loptu, na koju je natrčao Admir Kecap i smestio je u mrežu. Pokušale su Nišlije do kraja da vrate neizvesnost meču, pripretili su Jovanović i Pejčić, ali promene rezultata nije bilo. U narednom kolu Radnički će u Nišu dočekati OFK Beograd.