Radnički – Donji Srem 1:1

Još jedan tim koji se bori za opstanak odneo je bod sa Čaira. Radnički-Donji Srem 1:1 (1:0).

Duel odigran po veoma lepom vremenu pred 3.000 gledalaca, počeo je promašajima na obe strane. Već u 4. minutu Ivan Pejčić je sa „peterca“ glavom poslao loptu pravo u golmana Nemanju Belića. Uzvratio je Sinđić u 8. minutu, kada je iz idealne prilike poslao loptu pored stative. U 35.minutu Radnički je poveo. Pejčić se stuštio prema protivničkom golu, Nikitović ga je srušio, pa su domaći očekivali jedanesterac. Sudija Nenad Đokić iz Užica je ispravno procenio da se sve dogodilo ispred linije šesnaesterca, pa je dosudio slobodan udarac. Sve dileme oko toga da li je Radnički oštećen ili ne, razrešio je Saša Stojanović, koji je majstoriski pogodio mrežu tima iz Pećinaca. Isti igrač mogao je da okonča priču oko pobednika na poletku drugog poluvremena. U 47.minutu posle koškanja pred golom gostiju dosudjen je jedanaesterac, koji je skrivio Bukorac. Stojanović je preuzeo odgovornost,ali je ciljao visoko iznad prečke. Kazna je stigla samo pet minuta kasnije. Sinđić je lepim udarcem krunisao brzu akciju svog tima. To je bio i konačan rezultat utakmice , u kojoj su se na kraju sa tribina upućeni zvižduci domaćem timu i stručnom vođstvu.