018/521-172 urednik@ntv.rs
Najnovije vesti

Program drugog dana festivala

Komentari: isključeni
Tagovi:

Nišville workshop

Sala Simfonijskog orkestra

10:30 Emhurst College

12:00 Ginger Baker Jazz Confusion

13:30 Damir out loud

16:00 Stjepko Gut I Misa Blam

17:30 DLM

Redovna press konferencija sa učesnicima glavnog programa.

Nišville press centar (Galerija “Paviljon u Tvrđavi”) od 12:00 do 14:00

1. Krug Vladice Stojiljkovića 12:00 – 12:15 (18:00 – 19:00)

2. Damir out loud 12:15 – 12:35 (17:00 – 18:00)

3. DLM 12:35 – 12:55 (13:00 – 14:00)

4. Bobby Carcasses 12:55 – 13:25 (14:00 – 15:00)

5. Sergej Trifunovic & Moondance 13:25 – 13:55 (16:00 – 17:00)

6. Ginger Baker Jazz Confusion 13:55 – 14:30 (15:00 – 16:00)

 

Jazzy Fashion Corner – Performans i izložba garderobe i nakita

Kod “Salona 77 u Tvrđavi od 12:00

 

Promocija knjige Donalda Klarka: “Poželeti od meseca: Život i doba Bili Holidej”

Nišville press centar, Galerija “Paviljon u Tvrđavi” u 18:00

 

Koncert grupe DOC

Gerontološki centar u 17:00

 

 Welcome stage

(Kod česme u centru grada) od 18:00 do 20:00

1. Funktastic coalition (Novi Sad)

2. Turnaround (SRB)

3. StuP (Niš)

 

„Seahorse Jazz Symphony “ – Live painting otvoreni studio Marie Dubin (DEN/USA)

Pored Open stage-a kod Nisville press centra od 19:00

 

Open stage

(Kod press centar i Planinarskog doma u Tvrđavi) od 19:00 do 24:00

1. Neuroleptic Trio (Subotica)

2. Rain Dogs (Beograd)

3. Krembou (Niš)

4. Woodpeckers (Beograd)

5. Adrian Gaspar i Jasmin Sultanić trio (INT)

U pauzama nastupa: Duo DiMar

 

 Glavni program: Earth and Sky stage

(Plato kod Salona 77  od 19:30)

1. Krug Vladice Sojiljkovića (SRB)

2. Damir out loud ((SRB/GER)

3. Sergej Trifunovic & Moondance Big Band (SRB)

4. Ginger Baker Jazz Confusion (GBR,USA, GHA) (NAGRADA “NISVILLE GRAND PRIX – ŠABAN BAJRAMOVIĆ” BAKER-U ZA FUZIJU DŽEZA I DRUGIH STILOVA)

5. Bobby Carcasses Band (CUB)

6. DLM (SRB)

 

Movie stages 1 &2

1. Kod “Salona 77 u Tvrđavi od 20:00

2. Kod Welcome stage-a (Česma u centru grada) od 21:00

 

Midnight Jam Stage

Dvorište Banovine od 00:00 do 04:00

Nišville u regionu – Vranje

Centralni gradski trg od 20:00

1. T.G. Collective

2. Ragtime DD Band

3. Gadjo Dilo

4. Proces

 

Nišville u regionu – Aranđelovac

Centralni gradski trg od 20:00

1. ZAA

2. Elmhurst College Jazz Big Band

3. Uroš Perić with Mambo Stars & Pearlettes

Povezane vesti