Poraz Želje u Požarevcu!

Od:

Rukometaši Železničara poraženi su od Požarevca u trećem kolu Superlige sa 25:24, na poluvremenu je bilo 13:12. Čitav meč obeležila je rezultatska klackalica, koja je na kraju, prevagnula na stranu domaćih. Iako je Požarevac tokom 60 minuta bio u prednosti Želja je uvek imao rezultatski priključak, i u pojedinim trenucima neutralisao zaostatk od tri gola, ipak izabranici Nebojše Bokića „pali“ su u egal završnici.
Nišlije su nastupile bez Andrije Mađara, koji je suspendovan, i povređenog Milana Porobića. Ranije je bilo poznato da će Želja i treći meč odigrati bez pojačnja, koja još uvek nisu dobila pravo nastupa. Domaće je do pobede predvodio Pilipović sa devet golova, dok se kod Nišlija istakao osamnaestogodišnji Mihajlo Mitić koji se 13 puta upisao u strelce.
Naredni meč Železničar će odigrati u Nišu protiv Crvene zvezde.