Poraz „Želje“ u Kaću

Rukometaši Železničara doživeli su treći poraz u Super ligi Srbije. Oni su u 12. kolu izgubili su Kaću od ekipe Jugovića rezultatom 27 : 20. Poluvreme 13 : 8. Lider na tabeli nije na ovoj utakmici pružio svoj maksimum, što je domaći tim znao da iskoristi, od početka do kraja kontroliše igru i rezultat i na kraju zasluženo slavi. Dodatni problem za ekipu Železničara predstavljala je i povreda golmana Nenada Damnjanovića u 10. minutu meča, zbog koje je on propustio ostatak utakmice. Jugović su do pobede pogurali Krsmančić sa 7 i Vasić sa 6 golova, dok su najefikasniji u niškom timu bili Živković sa 8 i Kajganić sa 5 golova. U narednom kolu Želju očekuje još jedno gostovanje u Vojvodini i to kod ekipe Vrbasa.