Polovičan uspeh „srpskoligaša“

Tagovi: ,

Niški fudbalski srpskoligaši ostvarili su polovičan uspeh u trećem kolu istočne grupe. Sinđelić je u Paraćinu savladao ekipu Jedinstva sa 2 : 1. ”Orlići” su poveli golom Ivana Milenkovića u 37. minutu, a na 2 : 0 uvećao je Stefan Perić u 76. minutu. Jedino što su domaći do kraja uspeli da učine je da preko Brankovića u 81. minutu iz penala ublaže poraz.

Manje uspeha imao je Car Konstantin koji je poražen na gostovanju u Jagodini od Trgovačkog sa 4 : 1. Domaći su poveli golom Mićunovića u četvrtom minutu, ali se na odmor otišlo u egalu posle izjednačenja Ristića u 33. minutu. Dva brza gola Trgovačkog početkom nastavka, strelci Miladinović i Kovačević, prelomila su meč, a konačan rezultat postavio je svojim drugim kolom Mićunović u 69. minutu. U narednom kolu Sinđelić na stadionu Železničara dočekuje Timočanin iz Knjaževca, dok će Car Konstantin na Bubnju ugostiti ekipu Žitorađe.