Partizan igrao bez golova sa Ludogorecom

Tagovi: , ,

Fudbaleri Partizana igrali su nerešeno 0:0 sa Ludogorecom u Razgradu, u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Crno-beli su krenuli agresivno, imali 2-3 sjajne šanse u prvih 15 minuta koje su propustili, nakon čega su se povukli i čekali grešku domaćina.

Ludogorec s druge strane nije bio znatno bolji, dve najbolje prilike je takođe imao u prvom poluvremenu, ali ih je osujetio sjajni Vladimir Volkov. U drugom delu oba tima su delovala nezainteresovano, pa je Partizan sačuvao 0:0 za revanš u Humskoj.

U drugom poluvremenu utakmicu je pre vremena, zbog povrede ramena, završio Danko Lazović, a posle pregleda će biti jasnije da li će biti spreman za revanš, koji je na programu naredne srede u Beogradu.