Odličan start Radničkog

Fudbaleri Radničkog  ispunili su obećanje da će  pružiti svoj maksimum i osvojiti sva tri boda na startu Jelen super lige. Oni su na Gradskom stadionu u Čairu, pod svetlošću novih reflektora, pobedili imenjaka iz Kragujevca  sa 2:0(1:0). Utakmica je odigrana u sjajnom ambijentu, pred oko 8.000  gledalaca. Nažalost, nesigurni sudija Milenko Vukadinović u  31.minutu  pokazao je crvene kartone  Hadžibuliću iz domaćeg tima i  Spaleviću iz  redova gostiju, navodno zbog fizičkog obračunjavanja. Samo minut pre toga, domaći tim je  poveo pogotkom  Stojanovića iz jedanaesterca. Pre toga Marjanović je srušio agilnog Pauljevića u kaznenom prostoru Kragujevčana. Konačan rezultat postavio je ”rezervista”   Bulatović u nadoknadi vremena. U narednom kolu Radnički će ponovo biti u ulozi domaćina, a  na Čair dolazi šampion Partizan.