Niškim džudistima osam medalja

Tagovi:

Niški džudisti osvojili su osam medalja na Pojedinačnom prvenstvu Srbije za seniorke i seniore, održanom u Kikindi. Članovima Kinezisa pripale su tri srebrne i jedna bronzana medalja, a takmičarima Džudo kluba Niš po dva srebrna i bronzana odličja. Sara Božić iz Kinezisa poražena je u finalu konkurencije do 57 kilograma, a isti plasman ostvarile su i Aleksandra Momčilović (do 52 kg) i Sanja Petrović (do 63 kg) iz Džudo kluba Niš. Drugo mesto osvojila su još dvojica seniora Kinezisa – Miroljub Ivezić u konkurenciji do 81 i Đorđe Todić preko 100 kilograma. Nikola Milošević iz istog kluba bio je treći u kategoriji do 91 kilograma. Isti plasman ostvarili su i članovi kluba Niša – Jelena Pejić (do 78 kg) i Stefan Mirković (do 66 kg).