Niški odbojkaši overili jesenju titulu

Od:

Odbojkaši Niša na sjajan način okončali su prvi deo prvenstva Prve lige. Oni su u 11.kolu ubedljivo pobedili VGSK iz Velikog Gradišta sa 3:0. Meč je odigran u Hali „Čair“ pred 200 gledalaca. Domaći su dobili prvi set sa 25:20, a gosti su bili ravnopravni samo do rezultata 11:11. U drugom setu Gradištanci su najavili ravnopravniju igru, ali sve se završilo pukim nagoveštajem, jer kapiten Pržić i ostali momci iz niške ekipe, veoma brzo preuzeli konce igre i slavili sa 25:18. U trećem setu bilo je 25:16, čime je na najbolji način overena jesenja prvoligaška titula. Sa učinkom 11 pobeda iz isto toliko susreta Niš će u drugom delu prvenstva biti jedini pravi kandidat za prvo mesto i plasman u Super ligu.