Naisa slavila u Beogradu

Od:

Rukometašice Naise zabeležile su devetu ovosezonsku prvenstvenu pobedu. U 14.kolu Superlige Nišlijke su slavile na gostovanju u Beogradu u duelu sa „Juniorom“ 29:27 / 14:14 /. Beograđanke su bolje otvorile utakmicu u hali „Slodes“. Vodile su u 21.minutu sa četiri gola prednosti (11:7), ali su gošće do poluvremena uspele da anuliraju tu razliku. U nastavku, na samom početku, Naisa je zaigrala bolje, stigla do tri gola viška i tu razliku praktično Nišlijke su održavale do samoga kraja. U pobedničkoj ekipi istakle su se Nedeljković sa 6, Marija Petrović sa 5, Pešić i Tanasković sa po 4 postignuta gola. U sastavu Juniora po 8 pogodaka kapitena Jovane Kovačević i Ivane Jovanović, Nina Ribičić postigla je 6 golova.