Naisa savladala Železničar

Od:

U devetom kolu Superlige rukometašice Naise savladale su Železničar u Inđiji sa 30:28 (13:14). Najefikasnija u pobedničkom timu bila je Hristina Nedeljković sa devet golova, dok se kod domaćih istakla Jelena Bursać sa deset.Domaći tim bolje je ušao u meč i u prvih deset minuta stekao zalihu od pet golova (7:3). Ova prednsot trgla je gostujuće igracice koje su polako počele da se vraćaju u meči dođu na prihvatljivih -2. Domaće su čuvale dva-tri gola prednosti sve do 22. minuta, kada je usledila Naisina serija za izjednačenje. Do odlaska na pauzu izabranice Nedeljka Jovanovića su uspele da vrate prednost . Nišlijke su nakon odmora za šest minuta povele, ali su se njihove protivnice vratile. Ipak, Naisa je u nastavku ponovo došla do +2, a zatim do kraja nije ispustila vođstvo i priliku da sa pobedom zatvori 2015. godinu.