Naisa pružila jak otpor lideru

Od:

Rukometašice Naise nisu uspele da načine iznenađenje u 11. kolu Super lige, pošto su u Nišu poražene od vodećeg tima na tabeli Jagodine rezultatom 29 : 26.
U prvom poluvremenu igralo se gol za gol, a na odmoru je domaći tim imao minimalnu prednost 14 : 13. U nastavku je vladala rezultatska klackalica, a prvu osetniju prednost imala je Naisa u 41. minutu 21 : 18. Međutim, usledila je prva serija golova gostujućeg tima, na koju su Nišlijke imale odgovor, ali ne i na drugu u finišu meča koja je donela trijumf Jagodini. Za to su sa po šest postignutih golova najzaslužnije Jevtić, Popović i Georgijev, dok su u domaćem timu najefikasnije bile Nedeljković sa osam i Petrović sa pet postignutih golova.
U narednom kolu Naisu očekuje još jedan težak ispit i gostovanje u Kragujevcu kod još jednog kandidata za titulu Radničkog.