Naisa nanela prvi poraz Jagodini

Rukometašice Naise savladale su u hali Čair ekipu Jagodine 23 : 22, u odloženom meču 8. kola Superlige Srbije.  Poluvreme 13 : 11.

Ovaj rezultat može se smatrati iznenađenjem, jer je u prethodnih 7 kola Jagodina zabeležila sve pobede. Niški tim je aposlutno zasluženo stigao do pobede, jer je dominirao većim delom utakmice. Naisa je stalno imala prednost, najveću 8 minuta pre kraja + 5, 22 :17. Međutim, tada sledi neverovatan pad u igri domaćih, što gošće koriste da serijom 5 : 0 izjednače rezultat 30 sekundi pre kraja 22 : 22.

Pravda je, ipak, došla u poslednjoj sekundi, kada je Marija Petrović svojim golom donela trijumf i veliko slavlje. U pobedničkom timu istakle su se Čubela sa 7, kao i Gorilska i Filipović sa po 5 postignutih golova, dok je u poraženom bolja od ostalih bila Nišavić sa 6 golova. Naisu već u subotu očekuje novi ispit i odloženi meč 9. kola Superlige sa Vojvodinom u Novom Sadu.