Naisa bez finala Kupa

Od:

Rukometašice Naise nisu uspele da se plasiraju u finale Kupa Srbije. Pošto su u polufinalu poražene od domaćina takmičenja Radničkog. Utakmica u Kragujevcu završena je rezultatom 38:26, poluvreme 18:15. Nišlijke su u prvom delu uspele da pariraju domaćem timu, dok je u nastavku na terenu postojala samo jedna ekipa – a to je bio Radnički. Najefikasnija u pobedničkom timu bila je Anđela Janjušević sa deset pogotka, po šest su dodale dve Ivane – Prijović i Milošević. Kod Naise, Hristina Nedeljković bila je precizna seda puta, dok je šest pogotka postigla Marija Petrović.
U prvom polufinalu Jagodina je bila bolja od Knjaz Miloša sa 38:21. Jagodinke su tokom čitavih 60 minuta bile dominantne i na kraju zasluženo pobedile.
Finale je na programu u nedelju od 18h, a pravdu će deliti sudijski par Branka Marić i Zorica Mašić.