Metaloplastika slavila u Čairu

Rukometaši Železničara poraženi su u hali Čair od Metalopastike rezultatom 26 : 25, u 6. kolu plej-ofa. U prvom poluvremenu vladala je rezultatska klackalica, nijedan od timova nije uspeo da se odvoji, pa se na odmor otišlo u egalu – 11 : 11. Meč je prelomljen u prvih 15 minuta nastavka. Šapčani prave dve serije i beže na sedam golova razlike, 21 : 14. Tek tada prenuo se domaći tim, koji je pokušavao da uhvati priključak, ali jedino što je do kraja uspeo da učini je da ublaži poraz. Goste su do pobede predvodili bekovi Grujičić, Mitrović i Dragaš sa po 5 postignutih golova, dok su u redovima Nišlija najefikasniji bili Đukić sa 8 i Basarić sa 5 postignutih golova. Metaloplastika ostaje na čelu tabele sa pet pobeda i samo jednim porazom, dok Želja trenutno ima skor od dve pobede i četiri poraza. Narednog vikenda niški tim očekuje gostovanje u Beogradu kod Crvene zvezde.