Mašinac nadigrao Zvezdu na Marakani

Tagovi: , ,

Fudbalerke Mašinca ostvarile su veliki uspeh u 7. kolu Super lige. One su u Beogradu, na pomoćnom terenu ”Marakane”, pobedile LASK Crvenu zvezdu sa 3:1.

Nakon igre bez golova u prvih 45 minuta, Nišlijke su povele u 65. minutu pogotkom Milice Stanković. Samo dva minuta kasnije ”crveno-bele” su izjednačile preko Kristine Pantelić. Ipak, Mašinac je odličnu igru krunisao golom Aleksandre Lazarevic u 75. i drugim pogotkom Milice Stanković tri minuta pre kraja utakmice.

Ovom pobedom niški superligaš okončao je prvi deo prvenstva na odličnom drugom mestu sa 16 bodova, iza subotičkog Spartaka koji je zabeležio svih sedam pobeda. Prvenstvo se nastavlja već narednog vikenda, a Mašincu predstoji gostovanje u Jagodini.