Mašinac lako u četvrtfinale kupa

Od:

Superligaš je bio prejak za prvoligaša. U prvom duelu gradskih rivala, Mašinac je lako pobedio Radnički sa 9:0(3:0) i plasirao se u četvrtfinale Kupa Srbije. U igri na jedan gol „zelene“ sa Delijskom visa mogle su na Gradskom stadionu u Čairu da slave i sa dvocifrenom razlikom.Propustile su još desetak prilika, a u dva navrata mrežu Radničkog spasila je prečka. Seriju pogodaka otvorila je Milica Stanković u 15.minutu, nastavila Milica Trnavac lepim golom u dvadesetdrugom, da bi se do odmora u strelce upisala i Maja Dimitrijević. U drugom poluvremenu golove su redom postizale Kristina Krstić u 49., ponovo Milica Stanković u 53., pa Jovana Vasiljković u 69., Nevena Milivojević u 75., Mima Stanković u 84. I Anita Brandić u 88.minutu. Utakmicu je posmatralo oko 300 ljubitelja ženskog fudbala.