Ludogorec opet bolji od Partizana

Tagovi:

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da se plasiraju u poslednju rundu kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto je bugarski Ludogorec, baš kao i prošle sezone, bio koban po njih. Posle meča bez golova u Razgradu, Partizan i Ludogorec odigrali su nerešeno i u Beogradu 2 : 2, što je bilo dovoljno bugarskom timu da se plasira u narednu rundu.

Bolji početak utakmice Ludogorec je krunisao sa dva gola Marselinja u 19. i 21. minutu. Usledio je munjevit povratak Partizana golovima Škuletića u 30. i 35. minutu, ali ih je ispad Branislava Trajkovića skupo koštao i celo drugo poluvreme su odigrali sa igračem manje. I brojčano slabiji, trudili su se svim silama puleni trenera Nikolića da dođu do pobede, no nisu uspeli da dođu do cilja, pa im sada predstoji nastavak takmičenja u kvalifikacijama za Ligu Evrope.