Košarka: Treća uzastopna pobeda Konstantina

Košarkaši Konstantina ostvarili su treću uzastopnu pobedu u Prvoj ligi. Oni su u 12. kolu savladali u Nišu ekipu Smedereva rezultatom 83 : 70.

U prvoj četvrtini dominirao je domaći tim, ali su gosti uzvratili istom merom, pa su na odmoru imali dva poena viška – 35 : 33. Posle izjednačenog trećeg perioda utakmica je prelomljena u poslednjih 10 minuta. Oni su u potpunosti pripali  Konstantinu, koji je na kraju zasluženo slavio. Najzaslužniji za to bili su Despotović sa 24 poena, Đorđević je dodao 17 uz 6 skokova, dok su po 11 ubacili Ostojić i Tasić, koji je imao i 12 uhvaćenih lopti. U ekipi Smedreva istakli su se Jaramaz sa 19 i Zagorac sa 15 poena. Sa skorom 8 – 4 Konstantin ostaje u vrhu tabele, a u narednom kolu niški tim je gost OKK Beograda.