Košarka: Poraz Konstantina u Valjevu

Košarkaši Konstantina još jednom su ove sezone prokockali pobedu u KLS. Oni su u 19. kolu izgubili u Valjevu od Metalca rezultatom 69 : 68.

Prisutna publika videla je uzbudljiv i neizvestan meč. U prvom poluvremenu domaći su imali minimalnu prednost, koju su Nišlije sustigle i prestigle u trećoj četvrtini.

U poslednjih deset minuta vladala je rezultatska klackalica, Konstantin je dva minuta pre kraja imao tri poena prednosti (68 : 65), ali do kraja gosti nisu postigli nijedan poen, a Valjevci četiri, pa su se na kraju oni radovali.

U ekipi Metalca istkli su se Kljajević sa 15 i Bakić sa 13 poena, dok su niškom timu bolji od ostalih bili Stojačić sa 15, Tasić sa 11 i Despotović sa 10 postignutih poena.

Za sedam dana Konstantin u Nišu dočekuje drugoplasirani tim na tabeli Crnokosu iz Kosjerića.