Košarka: „Konstantin“ savladao „FMP“

Ekipa „Konstantina“ uspešno je započela takmičenje u novoj sezoni Košarkaške lige Srbije. Oni su u prvom kolu pred svojim navijačima savladali FMP sa 73 : 56.

Beograđani su držali rezultatski priključak samo u prvoj četvrtini, a onda se niški tim odvojio i iz minuta u minut povećavao prednost. Najveća je bila u 23. minutu (50 : 31), a nakon toga domaći su sigurnom igrom priveli meč kraju. Pobednički tim su do trijumfa predvodili Todorović sa 19 i Đorđević sa 15 poena, dok je u poraženoj ekipi bolji od ostalih bio Đukanović sa 14 poena. U narednom kolu „Konstantin“ je gost Sloge u Kraljevu.