Košarka: Konstantin poklekao u Kosjeriću

Košarkaši Konstantina doživeli su drugi poraz ove sezone u Prvoj ligi Srbije. Oni su u 7. kolu izgubili u Kosjeriću od ekipe Crnokose rezultatom 81 : 67.

Ovakav ishod nije nagoveštavao početak utakmice i prvi period koji je pripao Nišlijama 22 : 15. Međutim, u naredne dve četvrtine usledilo je očajno izdanje gostujućeg tima, pa su u poslednjih 10 minuta domaći ušli sa komotnih 22 poena prednosti, bilo je 65 : 43. Jedino što je Konstantin uspeo da učini je da u finišu ublaži poraz. Crnokosu su do pobede predvodili Stanimirović sa 16 i Pilčević sa 13 poena, dok su u gostujućem timu najefikasniji bili Đorđević sa 15 i Despotović sa 13 poena. Sa skorom od 5 pobeda i 2 poraza na čelu tabele nalaze se Crnokosa i Konstantin, a u narednom kolu niški tim pred svojim navijačima dočekuje ekipu Vršca.