Košarka: Četvrta uzastopna pobeda Konstantina

Košarkaši Konstantina ostvarili su i četvrtu uzastopnu pobedu u KLS. Oni su u 24. kolu savladali u hali Čair ekipu kruševačkog Napretka rezultatom 72 : 61.

Domaći su ubedljivo dobili prvu četvrtinu, ali su gosti uzvratili istom merom u drugoj, pa su na odmoru imali poen prednosti, bilo je 37 : 38. U nastavku Nišlije vraćaju prednost na svoju stranu i sve pokušaje gostiju da načine novi preokret uspešno odbijaju, pa su se na kraju zasluženo radovali. Svi igrači u domaćem timu koji su dobili priliku upisali su se u strelce i ravnomerno rasporedili poene, a dvocifren učinak imali su Vitkovac i Đurđević koji su postigli po 11, te Tasić sa 10 poena. U redovima Kruševljana istakli su se Vulić sa 12, odnosno Đumić i Grubor sa po 10 postignutih poena.

Novom pobedom Konstantin je istakao ozbiljnu kandidaturu za plasman u Super ligu, a u preostala dva kola domaćeg prvenstva Nišlije gostuju u Smederevu, te dočekuju OKK Beograd u hali Čair.