Kopernikus Vidre bez finala

Od:

Ekipa Kopernikus Vidre nije uspela dase plasira u finale plej-ofa Futsal prvenstva Srbije. Niški tim je revanš meču polufinala poražen u Zrenjaninu od ekipe SAS Marbo sa 2 : 1. U ukupnom skoru dva meča rezultat je 3 : 3, ali su se Zrenjaninci plasirali dalje zbog većeg broja postignutih golova u gostima.
Domaći su poveli golom Tomina u 10. minutu, a u 35. izjednačio je Nikola Stanković. U finišu meča SAS Marbo je krenuo bez golmana sa igračem više i rizik im se isplatio minut i po pre kraja, kada je Radin postigao gol. U poslednjih 90 sekundi pokušao je Kopernikus da uzvrati na isti način i umalo nije uspeo, jer je nekoliko sekundi pre kraja Đorđević pogodio prečku. U duelu dva izjednačena tima dalje je prošao srećniji, a Zrenjanince u finalu čeka dueč sa zvaničnim šampionom Ekonomcem.