Konstantin sve bolji

Tagovi:

Kako prvenstvo u Prvoj ligi odmiče košarkaši Konstantina igraju sve bolje i beleže sve dobre rezultate. Oni su u 21. kolu savladali u Beogradu BKK Radnički rezultatom 74 : 66. Posle izjednačene prve četvrtine, druga je potpuno pripala niškom timu, bilo je 23 : 6. Domaći su uspeli da se donekle revanširaju u trećem periodu, sedam minuta pre kraja prišli su na samo tri poena zaostatka, 53 : 50, ali su gosti uspeli da odbiju sve pokušaje Beograđana, ponovo se odlepe i na kraju zasluženo slave. Nišlije je do pobede predvodio Savić sa 21 poenom i sedam skokova, 13 poena postigao je Dumić, koliko i za BKK Radnički Tomić. Ovom pobedom Konstantin je napredovao za jednu poziciju na tabeli, sada je četvrti, a u narednom kolu u Hali „Čair“ ugostiće kraljevačku Slogu.