Konstantin slavio posle produžetka u Kruševcu

Košarkaši Konstantina ostvarili su novu pobedu u Prvoj ligi Srbije. Oni su u 11. kolu posle produžetka savladali u Kruševcu ekipu Napretka  87 : 82.

Posle 40 minuta igre rezultat je bio 73 : 73. Nišlije su od početka meča imale prednost koju su čuvale u prve tri četvrtine. U poslednjem periodu domaći je sustižu i dramatičan finiš utakmicu odvodi u produžetak. U njemu su gosti bili neuporedivo bolji i na kraju su zasluženo slavili.

U pobedničkom timu istakli su se Todorović sa 17 poena i 7 skokova, Đurdjevic i Despotovic sa po 15 poena, kao i Tasic sa 13 poena i 11 skokova. Kod Kruševljana najistaknutiji bio je Vulić sa 19 poena.

Sa skorom od 7 pobeda i 4 poraza Konstantin se nalazi na četvrtom mestu, a u narednom kolu, koje je na programu u sredu, u Nišu gostuje ekipa Smedereva.