Konstantin nastavio seriju!

Od:

Košarkaši   Konstantina zabeležili su i petu uzastopnu pobedu  u prvenstvu Prve lige. Oni su u Hali „Čair“ savladali  Tamiš iz Pančeva sa   89 :79. Gosti su  ozbiljno pripretili u prvom  periodu ,koji su rešili u svoju korist sa 27:17. Domaći su uzvratili  žestoko u drugih 10 minuta, pa su do odmora  čak poveli sa 43:41.  Još ubedljiviji su bili košarkaši Konstantina u trećoj „četvrtini“, koju su dobili sa 29:14, čime su stekli  17 nedostižnih poena prednosti.  Poslednja deonica   poslužila je samo da  Pančevci malo  ublaže zaslužen poraz.  U timu Konstantina   Tasić je postigao 20, Djordjevic  i Obrenović po 14, Barać 12, a Vitković 10 poena. Kod gostiju najefikasniji je bio Milošević sa 18 poena. Konstantin   sa Vojvodinom i FMP-om vodi na tabeli sa svih pet pobeda, a  u narednom kolu gostovaće u Vršcu.