Kalča eliminisan u polufinalu plej-of

Od:

Klub malog fudbala Kalča Memoris elminisan je u polufnalu plej-ofa državnog prvenstva od ekipe Bečeja ukupnim rezultatom 9:6. Prvi meč u Bečeju završen je rezultatom 4:1, dok je u revanšu u Čairu bilo nerešeno 5:5, na poluvremenu 2:2.
Domaći su dobro otvorili utakmicu i u šestom minutu poveli preko Matejeva, dok je Milojević ćetiri minuta kasnije pogodio za 2:0. Igrač gostiju Stanojević umanjio je prednost, a Živić doneo izjednačenje. Gosti su u nastavku golovima Roknića i Jančevkog stigli do 4:2. Usledio je dobar period igre domaćih, do izjednačenja Kalča dolazi preko Ilića i Milojevića, a zatim Mlojević trećim pogotkom na meču vraća prednost svom timu. Konačan rezultat postavio je Sošo.
Bečej će se u finalu plej-ofa sastati sa ekipom Ekonomca iz Kragujevca, koja je bila bolja od Smedereva. Za razliku od polufinala, finale će se igrati na dve dobijene utakmice.