Javor odoleo na Čairu

Domaćinu totalna inicijativa, gostima važan bod.  Radnički–Javor  1:1 (0:1).  Gosti iz Ivanjice postigli su jedan od najbržih golova.  Posle smušene reakcije odbrane Nišlija i čini se prekršaja Josovića, Veselinović je ubacio loptu u mrežu već posle 12 sekundi! Uzalud su domaći fudbaleri protestovali, sudija Dejan Santrač pokazao je na centar i najavio da će u ovoj utakmici biti najslabiji akter. Šokantno vođstvo gostiju uticalo je na igru domaćeg tima, pa su se sa tribina ponekad čuli i zvižduci.

U 28.minutu Pejčić je pogodio stativu i najavio bolju igru,ali to se dogodilo tek u drugom poluvremenu. U 54.minutu Pejčić se našao u „sendviču“ Milovića i Šofranca,ali za sudiju to nije bio penal. Opet su usledili protesti,  ali Santrač se naravno nije predomilio.  Da je pokazao na „belu tačku“ morao bi i da posegne za crvenim kartonom. Usledio je još jači pritisak na gol Javora. Bulatović je ciljao iznad gola, a Jovanović iz blizine pokušao da asistira umesto da šutira. Ipak, u 75.minutu Radnički je izjednačio. Pejčić je prihvatio odbijenu loptu i iz blizine savladao Mišića. Četiri minuta kasnije Trišović je strahovitim udarcem uzdrmao stativu ,ali je ostalo nerešeno.

Poslednju priliku propustio je Milenković u nadoknadi vremena, kad ga je izgleda iznenadila šansa posle neuspele ofsajd zamke gostiju.