Igra bolja od rezultata: Radnički – Jagodina (1:1)

Fudbaleri „Radničkog“ odigrali su i treći meč zaredom nerešeno. U 8. kolu Jelen Superlige na „Čairu“ „Radnički“ – „Jagodina“ 1:1.

Domaći su agilnije ušli u meč i u prvom poluvremenu bili bolji rival. Pretili su Aleksandar Jovanović, Živković i Hadžibulić, uz dve sumnjive situacije kada su u šesnaestercu „Jagodine“ oboreni Petar Jovanović i Hadžibulić. Glavni sudijameca Darko Bogdanović to nije sankcionisao, ali jeste izvođenje prekida Pavlovića bez njegovog znaka, dodelivši mu drugi žuti, odnosno crveni karton u 35. minutu. Usledili su veliki protesti sa tribina i klupe domaćeg tima, koju je, takođe, morao da napusti trener Dragoljub Bekvalac. Pravda je zadovoljena u 41. minutu. Tek što je ušao u igru, Aleksandar Trišović postigao je divan gol iz slobodnog udarca – njegov prvenac u dresu „Radničkog“. Na odmoru aplauzi, 7.000 navijača domaćem timu i salve zvidžuka arbitrima ovog meča.

Iako je „Radnički“ imao igrača manje na terenu, to se većim delom drugog poluvremena nije osetilo. Gosti su jalovo napadali sve do 70. minuta, kada je rezervista Milos Lepović iskoristio centaršut Arsenijevića i poravnao rezultat. Pokušali su Jagodinci da načine potpuni preokret, ali je drugom golu i pobedi bio bliži „Radnički“. Uz pokušaje Kolarevića i Pauljevića, najbolju priliku propustio je Hadžibulić, koji je sam izašao ispred golmana Đuričića, ali je šutirao pored gola. U poslednjim trenucima pokoskali su se Kolarević i El Monir – igrač domacih je dobio žuti karton, dok je gostujući isključen.