Fudbalerke Mašinca slavila protiv Napretka

Od:

Fudbalerke Mašinca savladale su u petom kolu plej–ofa Super lige ekipu Napretka u Kruševcu sa 4:2, na poluvremenu je bilo 2:1. Nišlijke su povele preko Miljane Ivanović, a domaće deset minuta kasnije izjednačile preko Marijane Jankov. Da se na odmor ne ode nerešnim rezultatom pobrinula se fudbalerka Mašinca, Milica Stanković koja je donela novu prednost svom timu. U nastavku meča bila je precizna Jovana Vasiljković, koja postiže treći pogodak za gostujući tim. Domaći su odgovorili golom Mirele Tenkov. Konačan rezultat postavila je Milica Stanković.
Valja pomenuti da je tim Tamare Jovanović u ovom meču bio oslabljen, jer zbog parnih kartona nisu nastupile Kristina Krstić, Miljana Smiljković i Milica Stevanović.
U narednom kolu na Delijski vis stiže ekipa Crvene zvezde.