Druga pobeda „Želje“ na pripremama

Tagovi: , ,

Rukometasi Železničara savladali su u hali Čair ekipu kruševačkog Napretka rezultatom 35 : 28, u drugoj kontrolnoj utakmici u okviru priprema za novu sezonu. Gosti su bolje otvorili utakmicu i stekli prednost, koju su domaći jurili tokom prvog dela i na kraju je sustigli, pa se otišlo na odmor sa 19 : 19. Na početku drugog poluvremena potpuno druga slika na terenu, Nišlije sjajne u odbrani, razigrane u napadu, pa serijom 7 : 0 lome meč u svoju korist. Zanimljivo je da su gosti prvi gol u nastavku postigli tek posle 13 minuta igre. Treneri Miroslav Đorđevic i Nebojša Bokić šansu su dali čak 21 prvotimcu, a najistaknutiji i najefikasniji bili su Pavlov i Basarić. „Želju“ već od ponedeljka očekuje učešće na tradicionalnom turniru u Blacu, na kome će uz niški tim učestvovati i Crvena zvezda, Planinka, Topličanin, Napredak i domaćin Jastrebac.