Bez golova na Čairu: Radnički-Crvena zvezda 0:0

Od:

Deset hiljada gledalaca na “Čairu”, lep ambijent, rovovska borba tokom svih 90 minuta, malo pravih šansi za gol, dobra arbitraža internacionalca Mazića sa pomocnicima. Radnički-Crvena zvezda 0:0 na otvaranju prolećne polusezone. Nišlije su bili bolji tim u prvih 45 minuta. Već na samom početku utakmice u šansi se našao Nikola Ašćerić, ali je šutirao pored stative. Nešto kasnije pokušao je glavom Ćulum posle centaršuta Marjanovića,ali je bio neprecizan. Jedini sporni moment desio se u 17.minutu. Šutirao je Đuričković, Rajković kratko odbio loptu na koju je natrčao Ašćerić. Došlo je do kontakta, navijači Radničkog su očekivali penal, Mazić pokazao Ašćeriću žuti karton zbog simuliranja. U naastavku nije bilo prilika sve do zaustavnog vremena. U stopostotnoj šansi našao se Pavićević ali je Borjan fenomenalno intervenisao i sprečio poraz svoje ekipe.