„Carićima“ kup grada

Fudbaleri Cara Konstantina pobednici su Kupa grada Niša za ovu sezonu. Oni su u finalnom meču na Bubnju savladali drugog niškog srpskoligaša, ekipu Sinđelića rezultatom 3 : 2.

Oko 500 gledalaca uživalo je u zanimljivoj fudbalskoj predstavi, naročito u prvom poluvremenu kada su i postignuti svi golovi. Sinđelić je poveo golom Ilije Ristića u 7. minutu, ali je pet minuta kasnije izjednačio Nikola Ilić. Igor Ristić doneo je potpuni preokret u 20. minutu, a na 3 : 1 uvećao je Nikola Petković u 28. Pet minuta pre odlaska na odmor Ilija Ristić svojim drugim golom vratio je nadu „orlićima“. U nastavku su obe ekipe imale nekoliko izglednih prilika, ali se rezultat nije menjao do kraja. Pobedniku je pehar predao predsednik FS grada Niša, Ivan Hadži-Đorđević, nakon čega je usledilo slavlje igrača i navijača Cara Konstatntina.